افتتاح اولین هایپر کار خاورمیانه :

 

هایپر کار چیست؟


هایپرکار اولین هایپر خودرو در خاورمیانه است که در فضایی به وسعت 14000 متر با هدف ایجاد بستری مناسب جهت فروش محصولات اصل و با کیفیت در قلب تهران راه اندازی شده است.

 صبح امروز (پنجشنبه) نخستین مجموعه هایپرکار در خاورمیانه با حضور فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ، سردار حسین رحیمی و جمعی از فعالان این بخش افتتاح شد.


در مصاحبه ایی که با مدیر عامل هایپر کار انجام شد در رابطه با مزیت رقابتی هایپرکار چیست ؟ ایشان گفتند : یکی از اصلی ترین مزیت ها این است که مردم می توانند تمام کالاهای مد نظر ومورد نیاز از تمام برندها را یک جا داشته باشند ».


فرشاد رمضانی افزود: « این مساله علاوه بر ایجاد افزایش ظرفیت فروش وکمک به تولید کننده های مختلف باعث کاهش قیمت ۲۰درصدی از بازار خواهد شد ».
وی در ادامه با اشاره به صرفه جویی زمان در این هایپر مارکت به ایجاد بخش های مختلف برای قطعات تخصصی همراه با مشاوره اضافه کرد:مشتریان می توانند با گرفتن خدمات مشاوره ای از متخصصانی که حضور دارند بهترین ومناسب ترین قطعه را برای خودروی خود انتخاب کنند.


مدیرعامل هایپرکار همچنین تاکید کرد: « در این فروشگاه هر قطعه ای که موردنیاز باشد ودر بازار داخلی موجود نباشد ظرف مدت ۲۴ ساعت وارد شده وبه دست مشتری خواهد رسید ».


همچنین در ابتدای مراسم ، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در خلال بازدید از این مرکز و تقدیر از مدیران مجموعه هایپرکار، اشتغال حدود ۴۰۰ نفر در گروه صنعتی ایران روور و ۱۵۰ نفر در بدو آغاز به کار مجموعه هایپرکار در سال تولید، پشتیبانی و مانع‌زدایی‌ها را مایه مباهات دانست و گفت: « شاید وجود مجموعه‌ای نظیر هایپرکار در دنیا محدود به سه تا چهار مورد باشد که راه اندازی این مجموعه مایه افتخار کشور است ».


رحیمی افزود: « بر اساس تاکید مقام معظم رهبری بر حذف تحریم به جای رفع تحریم‌ها، می‌بایست اتکای ما بر تولید درون و استفاده از توانمندی جوانان و ظرفیت‌های داخلی و همچنین توسعه فعالیت‌های صنعتی، تجاری و بازرگانی در داخل کشور باشد ».


وی ادامه داد: « باید حلقه تحریم ها را بشکنیم و راهی جز تمرکز به تولید و توجه به جوانان وجود ندارد. باید از ظرفیت های داخل کشور استفاده کنیم و این مهم بسیار حائز اهمیت است ».


فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت: « توسعه این مجموعه نیازمند توجه به ارتقا کیفیت است. باید توجه کنیم که راه آبادانی کشور عزیزمان توجه به این مهم بوده و درمرحله دوم عرضه محصولات با قیمت مناسب است ».

رحیمی همچنین ضمن ابراز امیدواری نسبت به توسعه مجموعه هایپرکار در پایتخت بر ضرورت توجه مدیران این مجموعه بر تدابیر ویژه برای رفع ضعف‌ها و نواقصی نظیر گرانی و کالاهای فاقد کیفیت و غیراستاندارد تاکید کرد و گفت: « رهایی از بخش اعظم مشکلات کشور از مسیر تولیدکنندگان و صنوف متعدد بخش تولید می‌گذرد که این امر با تولید اجناس باکیفیت و با قیمت مناسب محقق خواهد شد. در حالی که متاسفانه با رواج یک نوع فرهنگ نادرست، تولیدکنندگان پس از رونق کسب و کارشان اقدام به کاهش کیفیت کالا و در مقابل افزایش قیمت می‌نمایند ».


فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ اظهارکرد: « قیمت بسیاری از محصولات در اختیار اصناف و تولیدکنندگان است و برخی از نابسامانی‌ها نیز در حوزه قیمت از عملکرد تولیدکنندگان ناشی می‌شود. هر چند با افزایش هزینه‌های تولید مواجه هستیم، اما این موضوع نمی‌بایست، در ارائه خدمات به مصرف‌کنندگان با رشد چندین برابری قیمت نمود پیدا کند ».


رحیمی با اظهار امیدواری از توسعه این گونه مجموعه ها در سایر شهرهای کشور اضافه کرد: « پیشرفت و رونق کشور در گرو تمرکز بر درون و توجه به بیرون به معنای صادرات و حفظ سهم تولید در بازارهای بین‎المللی است ».


پر کردن خلا میان تولیدکننده و مصرف کننده با هایپرکار :


مدیرعامل هایپرکار نیز در مراسم افتتاحیه این مرکز گفت: « حدود ۶۰ سال از فعالیت گروه صنعتی ایران روور میگذرد. هدف اصلی ما پر کردن خلا میان تولیدکننده و مصرف کننده است که با قدرت به این موضوع رسیدگی خواهیم کرد ».


فرشاد رمضانی ادامه داد : « در شرایط فعلی ایجاد اشتغال بسیار مهم است. در حال حاضر بیش از ۱۵۰ نفر در این مجموعه در حال فعالیت هستند اما به زودی میزان اشتغال زایی در مجموعه هایپر کار به ۴۰۰ نفر خواهد رسید ».


وی گفت : « هدف ما حذف واسطه ها است تا قطعات با مناسب ترین قیمت به دست مصرف کننده برسد. تولیدکنندگان قطعات می توانند محصولات خودرا قیمت گذاری کرده و به معرض دید مشتری بگذارند تا مشتری در شرایط غیر انحصاری، امکان انتخاب و خرید داشته باشد ».


مدیرعامل هایپرکار ادامه داد : « در مجموعه هایپر کار هیچ انحصاری وجود ندارد چرا که ما از تمام تولیدکنندگان قطعات با کیفیت، محصولات را در هایپر کار خواهیم داشت ».
رمضانی گفت : « خودمان را به هیچ برندی محدود نکرده و نخواهیم کرد. ما مخالف انحصار هستیم و امیدواریم هایپرکار بتواند در این مسیر موفقیت های لازم را کسب کند ».

 

 

افتتاح اولین هایپر کار خاورمیانه  

 

افتتاح اولین هایپر کار خاورمیانه

 

 افتتاح اولین هایپر کار خاورمیانه

 

افتتاح اولین هایپر کار خاورمیانه

 

افتتاح اولین هایپر کار خاورمیانه

منبع : مصاحبه توسط سایت اسب بخار

به اشتراک گذاری