کیت بدنه شانا E اسپرت برای فورد رنجر

شرکت تایلندی شانا E اسپرت از کیت تیونینگ جدید خود برای فورد رنجر رونمایی کرد. این کیت باعث ایجاد ظاهری مشابه برانکو می‌شود.

وانت پیکاپ ها محبوبیت بسیار زیادی در تایلند دارند و ایسوزو دی مکس و تویوتا هایلوکس همواره جزو پرفروش‌ترین خودروهای این کشور هستند. فورد رنجر هم طرفداران قابل‌توجهی دارند و با توجه به علاقه تایلندی‌ها به این دسته از خودروها جای تعجبی ندارد که تیونرهای متعددی در پس‌زمینه فعالیت کنند و کیت‌های متنوعی را در دسترس خریداران قرار دهند.

یکی از مشهورترین تیونرهای تایلندی شانا E اسپرت است که در نزدیکی بانکوک فعالیت می‌کند و پکیج‌های ارتقای متنوعی را برای فورد رنجر ارائه می‌کند. یکی از این کیت‌های قابل‌توجه باعث می‌شود ظاهر رنجر به فورد برانکو تبدیل شود، خودرویی که در این کشور عرضه نشده است. فورد رنجر موردبحث به جدیدترین نسخه رپتور تعلق دارد اما ظاهر آن شبیه هیچ رنجر دیگری که قبلاً دیده‌ایم نیست.

 

کیت بدنه شانا E اسپرت برای فورد رنجر

 

تغییرات رنجر از بخش جلو شروع می‌شود یعنی جایی که جلوپنجره و چراغ‌ها از برانکو الهام گرفته‌اند. این تیونر همچنین از سینی محافظ جدیدی در جلو استفاده کرده است. شانا E اسپرت تنها به تغییر ظاهر رنجر اکتفا نکرده و رینگ‌های جدید با پره‌های مشکی و تریم بیرونی قرمز را در نظر گرفته است. این رینگ‌ها با لاستیک‌های آفرود همراه شده‌اند. پشت رینگ‌ها نیز کالیپرهای ترمز برمبو خودنمایی می‌کنند.

با توجه به اینکه رینگ و لاستیک جدید رنجر بسیار پهن‌تر از نسخه استاندارد رنجر هستند بنابراین قوس چرخ‌های جدیدی طراحی شده‌اند تا هم چرخ‌ها را در بر گرفته و هم ظاهر خودرو را ارتقا دهند. نمای عقب فورد رنجر شانا E اسپرت نیز اندکی با نسخه استاندارد متفاوت است و تفاوت‌هایی در اطراف چراغ‌ها دیده می‌شود. نشان بزرگ برانکو هم در درب پشتی وجود دارد. 

 

کیت بدنه شانا E اسپرت برای فورد رنجر

 

 

دیدگاه های کاربران (0)

نظر خود را بنویسید