لندرور دیفندر هریتیج کاستومز کروک

نسخه اولیه دیفندر با طرح‌های بدنه متنوعی تولید می‌شد اما جدیدترین نسل این خودرو فقط در تریم های ۹۰ و ۱۱۰ قابل انتخاب است. در بین اعضای خانواده دیفندر نه تنها مدل وانت پیکاپ دیده نمی‌شود بلکه خبری از مدل روباز یا کانورتیبل نیز نیست. البته برای افرادی که خواهان راندن دیفندر در هوای آزاد هستند اخبار خوشی وجود دارد زیرا شرکت هلندی هریتیج کاستومز از نسخه روباز این آفرودر مشهور رونمایی کرده است.

خودروی موردبحث که بر پایه مدل ۹۰ شکل گرفته دارای سقف پارچه‌ای تاشویی است که در ترکیب با رنگ بدنه زرد نمای جذابی را ایجاد می‌کند. این پروژه دومین محصول شرکت موردبحث به شمار می‌رود و حدود یک سال پیش نیز نسخه‌ای مشابه با رینگ‌های فولادی سفید معرفی شده بود. البته خودروی موردبحث ما ظاهر شکیل‌تری دارد و از رینگ‌های بزرگ‌تر دو رنگ و همچنین لاستیک زاپاس روی در پنجم سود می‌برد.

 

لندرور دیفندر هریتیج کاستومز کروک

 

پروژه لندرور دیفندر هریتیج کاستومز تنها به حذف سقف ثابت و ایجاد فضا برای نصب سقف تاشوی برقی محدود نمی‌شود چراکه یک رول کیج کامل برای استحکام و ایمنی بیشتر دیفندر در نظر گرفته شده است. کابین نیز بهبود یافته و دوخت زرد رنگ هماهنگ با بدنه در آن وجود دارد. این برند همچنین از پوشش چرم مشکی برای صندلی‌ها استفاده کرده و در داشبورد نیز عناصر سه‌بعدی ساخته شده از آلومینیوم نصب شده‌اند. با بررسی دقیق‌تر کابین نیز متوجه خواهید شد این دیفندر از صندلی مرکزی در بخش جلو استفاده می‌کند.

هریتیج کاستومز می‌گوید هر خودرو بنا به سفارش مشتری ساخته می‌شود و تکمیل هر پروژه نیز حداقل ۳ ماه طول می‌کشد. برای تبدیل دیفندر به نسخه روباز باید حدود ۹۰ هزار دلار پرداخت کرد. شرکت یاد شده می‌گوید در آینده نزدیک از یک نسخه روباز دیگر دیفندر هم رونمایی خواهد کرد. باید گفت در سال ۲۰۲۴ شاهد حذف برخی شاسی بلندهای روباز از بازار خواهیم بود چراکه فولکس‌واگن اخیراً اعلام کرده تولید تی راک کانورتیبل را تنها پس از یک نسل متوقف می‌کند. البته لندرور قبلاً سابقه عرضه چنین محصولی را داشته است، خودرویی که با نام ایووک کانورتیبل شناخته می‌شود.

 

لندرور دیفندر هریتیج کاستومز کروک

 

 

دیدگاه های کاربران (0)

نظر خود را بنویسید