تاسیس

1339

درباره ایران روور

گروه صنعتی ایران روور اولین مرکز تحقیق، طراحی و ساخت خودروهای خاص و تجهیزات جانبی خودرو (آپشن)، فعالیت خود را از سال ۱۳۳۹ حول سه محور تحقیق، طراحی مهندسی و تولید محصولات فوق الذکر آغاز نمود.
این گروه صنعتی در مدت فعالیت خود تاکنون موفق به کسب استاندارد بین المللی ISO TS ، ISO10004، لوح های تقدیر و تندیس های خدمات برتر، نشان کیفیت برتر، مقام برتر تولید کننده کشور و مقام برتر مدیر نمونه کشور از مقام ریاست تشخیص مصلحت نظام، مقام ریاست جمهوری کشور، وزارت خانه ها و سازمان های مختلف شده است.
همچنین ایجاد کار گروه های نمونه سازی R&D تا عملیات پایانی مونتاژ و کنترل کیفت، ایجاد نمایشگاه دائمی و نمایندگی های مجاز فروش و خدمات پس از فروش و توسعه کارخانه مرکزی در تهران در فضایی به وسعت 10000 متر مربع را می توان از فعالیت های مثبت دیگر این مجموعه دانست.
برگزاری تورهای تفریحی_آموزشی در کل کشور و نیز حمایتهای مالی از برنامه های تفریحی- فرهنگی از فعالیت های فوق برنامه این گروه صنعتی می باشد.
بهره مندی از تکنولوژی بالا و نوآوری بدون وابستگی به کمپانی های غیر ایرانی و اتکا به توانمندی متخصصان داخلی در طراحی، ساخت و تدوین دانش فنی مطابق با استاندارهای بین المللی از افتخارات بی نظیر و منحصر به فرد ایران روور در بحث طراحی، ساخت و تولید خودروهای خاص و تجهیزات و قطعات جانبی خودرو (آپشن) در کشور است. گروه صنعتی ایران روور تحت لیسانس نیست و نمونه های تولیدی توسط آن را می توان قابل رقابت با نمونه های خارجی دانست. امید است گروه صنعتی ایران روور بتواند گامی موثر در بهتر شدن صنعت خودروسازی کشور برداشته باشد.

 

 

آقای عباس رمضانی

بنیانگذار گروه

آقای محمدرضا رمضانی

مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره

آقای فرشاد رمضانی

رئیس هیئت مدیره

آقای فرزاد رمضانی

عضو هیئت مدیره

آقای فراز رمضانی

عضو هیئت مدیره

آقای سامان حقانی

سرپرست فروش

آقای مهندس خدابخش

مدیر اجرایی واحد تولید و تجهیز

خانم مهندس بحرینی

مدیر بازرگانی

افتخارات ما

افتخار ما ارائه ی بهترین کیفیت و خدمات و رضایت مندی شماست.