رونمایی از خودروی اشکودا در هایپر کار

شرکت پارس ساتر هوشمند از زیر مجموعه عای شرکت ایران روور در تاریخ 1402/04/24 از پنج مدل خودروهای اشکودا در مجموعه ی هایپر کار رونمایی کرد. مدیران این شرکت در مورد واردات خودروهای اشکودا نوید عرضه ی مدل های دیگر شامل برقی و هیبریدی در آینده دادند.

مختصری درباره اشکودا
اِشکودا شرکت خودروسازی تولید کشور چک است، که در سال ۱۸۹۵ توسط واکلاو لورین و واکلاو کلمنت تأسیس شد. اشکودا در سال ۱۹۹۱ یکی از زیرشاخه‌های اروپایی گروه فولکس‌واگن شد و هم‌اکنون از برندهای متعلق به این ابرشرکت آلمانی به‌شمار می‌آید. در سال ۲۰۱۲ مجموع تولید و فروش بین‌المللی شرکت اشکودا به ۹۳۹،۲۰۰ خودرو رسید.
در دوره تازه ی واردات خودرو اشکودا اولین برند خودرویی خواهد بود که نماینده ی رسمی آن شرکت پارس ساتر هوشمند از زیر مجموعه های شرکت ایران روور می باشد.


معرفی مدل های رونمایی شده

 

کامیک - خودروی کامیک اشکودا
کامیک

کامیک Kamiq یک کراس اوور ساب کامپکت با طول ۴۲۴۱ میلی متر، عرض ۱۷۹۳ میلی متر و ارتفاع ۱۵۳۱ میلی متر است. فضای داخلی آن بسیار جادار و راحت است و حجم صندوق عقب آن ۴۰۰ لیتر است. موتور آن چهار سیلندر توربو شارژ با حجم ۱ لیتر است که قدرت ۱۱۵ اسب بخار و گشتاور ۲۰۰ نیوتن متر را تولید می کند. جعبه دنده آن هفت سرعته دستی است و سوخت رسانی آن با سیستم تزریق مستقیم است.

 

کوشاک , خودروی کوشاک اشکودا
کوشاک

کوشاک Kushaq یک کراس اوور ساب کامپکت دیگر با طول ۴۲۲۵ میلی متر، عرض ۱۷۶۰ میلی متر و ارتفاع ۱۶۱۲ میلی متر است. فضای داخلی آن نسبت به کامیک کمی بزرگ تر است و حجم صندوق عقب آن ۳۸۳ لیتر است. موتور آن همان موتور یک لیتری توربو شارژ کامیک است که با جعبه دنده اتوماتیک هفت سرعته هماهنگ شده است.

کاروک , خودروی کاروک اشکودا
کاروک

کاروک Karoq یک کراس اوور کامپکت با طول ۴۳۸۲ میلی متر، عرض ۱۸۴۱ میلی متر و ارتفاع ۱۶۰۳ میلی متر است. فضای داخلی آن بسیار وسیع و لوکس است و حجم صندوق عقب آن ۵۲۱ لیتر است. موتور آن چهار سیلندر توربو شارژ با حجم ۱.۵ لیتر است که قدرت ۱۵۰ اسب بخار و گشتاور ۲۵۰ نیوتن متر را تولید می کند. جعبه دنده آن اتوماتیک هشت سرعته است و سوخت رسانی آن با سیستم تزریق مستقیم است.

اسکالا , خودروی اسکالا اشکودا
اسکالا

اسکالا Scala یک هاچ بک پنج در با طول ۴۳۶۲ میلی متر، عرض ۱۷۹۳ میلی متر و ارتفاع ۱۴۷۱ میلی متر است. فضای داخلی آن مناسب برای پنج نفر است و حجم صندوق عقب آن ۴۶۷ لیتر است. موتور آن همان موتور یک لیتری توربو شارژ کامیک و کوشاک است که با جعبه دنده دستی شش سرعته هماهنگ شده است.

اکتاویا , خودروی اکتاویا اشکودا
اکتاویا

اکتاویا Octavia یک لیفت بک پنج در با طول ۴۶۸۹ میلی متر، عرض ۱۸۲۹ میلی متر و ارتفاع ۱۴۶۹ میلی متر است. فضای داخلی آن بسیار راحت و شیک است و حجم صندوق عقب آن ۶۰۰ لیتر است. موتور آن همان موتور چهار سیلندر توربو شارژ با حجم 1.5 ليتري كاروك است كه با جعبه دنده اتوماتيك هفت سرعته هماهنگ شده است.

هایپر کار  , رونمایی از اشکودا در هایپر کار
تامین قطعات اشکودا با هایپرکار

یکی از زیر مجموعه های گروه ایران روور شرکت هایپر کار می باشد. این شرکت که بنا بر گفته ی مدیرعامل شرکت در جلسه رونمایی قرار است با 16 شعبه در سراسر شرکت تامین قطعات خودروهای مولتی برند و اشکودا را در اختیار متقاضیان محترم قرار دهد.


مختصری از هایپرکار

هایپرکار اولین هایپر خودرو در خاورمیانه است که در فضایی به وسعت 14000 متر با هدف ایجاد بستری مناسب جهت فروش محصولات اصل و با کیفیت در قلب تهران راه اندازی شده است. نحوه خرید از هایپر کار به صورت حضوری ،انلاین و تلفنی می باشد.
عرضه مستقیم از تولید کنندگان به مصرف کننده با قیمتهای مصوب و گارانتی اصالت کالا می باشد . قطعات خودرو را ارزان تر ، با اصالت و با گارانتی از هایپر کار می توانید تهیه کنید.

آنی سرویس , خدمات پس از فروش اشکودا

خدمات پس از فروش


از دیگر شرکت‌های زیرمجموعه ایران ‌روور شرکت آنی‌سرویس است که قرار است روند استفاده از این محصولات را پشتیبانی کند. آنی‌سرویس از یک سال گذشته برای ارائه خدمات به‌انواع برندها حاضر شده؛ اما به‌طور قطع اشکودا در اولویت خواهد بود. خوشنام‌ترین نمایندگان در شهرستان‌ها با آنی‌سرویس همکاری داشته‌اند و حتی در مراسم رونمایی از اشکودا نیز حاضر شدند. این مجموعه برای دستیابی به‌عنوان برترین ارائه‌دهنده سرویس‌ها در بازار خودرو برنامه دقیقی داشته که البته محصولات وارداتی بیشترین نیاز را به‌این خدمات خواهند داشت. از سوی دیگر آنی‌سرویس به‌دنبال کسب رضایت مشتریانی است که انتظار بالایی از ‌نحوه خدمات‌رسانی خودروسازان دارند. بر این اساس یک برنامه سه‌ساله کوتاه‌مدت و یک برنامه 10 ساله بلندمدت برای گسترش خدمات به‌خودروهای اشکودا درنظر گرفته شده است. تعمیرگاه سرویس‌های فوری شرق تهران آنی‌سرویس در کنار مجموعه هایپرکار غیر از اشکودا به‌محصولات مرسدس‌بنز به‌عنوان عضوی از ستاره ایران نیز خدمات ارائه می‌دهد و موفق به‌کسب رتبه برتر در بین نمایندگان ستاره ایران شده است.


مختصری در مورد آنی سرویس:


شرکت آنی سرویس در سال ۱۴۰۱ با هدف ارائه خدمات پس از فروش به خودروهای مولتی برند آغاز به فعالیت کرده است. چشم انداز شرکت ایجاد یک شبکه کارآمد و قابل اطمینان از دو منظر ذیل می‌باشد: ۱- برای وارد کنندگان خودرو به ایران که این ماموریت را به شرکت آنی سرویس محول کند و به لحاظ قیمت و کیفیت ضرورت ایجاد یک شبکه جدید نداشته باشند. ۲- برای مردم و مالکین محصولات و برندهای موجود در بازار که احیاناً تجربه خوشایندی از اخذ خدمات ندارند به شبکه آنی سرویس اعتماد کرده و به ما رجوع کنند. در این مسیر تاکنون با عقد قرارداد با شرکت مزین خودرو برای برند تویوتا با شرکت پارس ساتر برای برند اشکودا و شرکت آمیتیس برای برند نیسان ماموریت خدمات پس از فروش را به عهده گرفته است. همین اینک تعمیرگاه مرکزی شرکت در منطقه شرق تهران به عنوان تعمیرگاه مرکزی شرکت ستاره ایران پذیرای خودروهای بنز و همزمان دیگر خودروهای لاکچری (مالتی برند) می باشد.

دیدگاه های کاربران (0)

نظر خود را بنویسید