دایون یوان هانگ H8

دایون یوان هانگ H8 مجهز به سطح ۲ فناوری رانندگی خودران است. از جمله ویژگی های این بخش می توان به شناسایی علائم ترافیکی مسیر، کروز کنترل تطبیقی، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، ترمز اضطراری، دوربین های محیطی و سنسورهای هشدار برخورد را مورد اشاره قرار داد.

اکنون دایون نسخه شاسی بلند این سدان را نیز با نام H8 روانه بازار چین کرده است. یوان هانگ H8 یک شاسی بلند ۶ نفره است که در ۵ تریم از ۴۹۲۰۰ تا ۷۸۸۰۰ دلار قیمت دارد.

خودرو از منظر ابعاد برابر با ۵۲۳۰ میلیمتر در طول، ۲۰۱۵ میلیمتر در عرض و ۱۷۶۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها یآن نیز ۳۱۲۶ میلیمتر است. جانمایی صندلی ها در کابین با الگوی ۲+۲+۲ انجام شده است.

دایون یوان هانگ اچ۸ مجهز به سطح ۲ فناوری رانندگی خودران است. از جمله ویژگی های این بخش می توان به شناسایی علائم ترافیکی مسیر، کروز کنترل تطبیقی، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، ترمز اضطراری، دوربین های محیطی و سنسورهای هشدار برخورد را مورد اشاره قرار داد.

در رابطه با پیشرانه، مشتریان می توانند نسخه تک موتور محور عقب و یا نسخه دو موتور تمام چرخ محرک را انتخاب کنند. بیشینه سرعت تمامی تریم ها ۲۱۰ کیلومتر برساعت است.

 

دایون یوان هانگ H8

 

یوان هانگ اچ۸ / دو تریم در نمونه تک موتور لیست شده که مشخصات آن ها به شرح زیر است:

۳۳۵  اسب بخار خروجی و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور

باتری ۸۸.۴۲ کیلووات ساعت لیتیم ترنری با برد ۶۱۰ کیلومتر / باتری ۱۰۰ کیلووات ساعت لیتیم ترنری با برد ۷۰۰ کیلومتر

شاخص صفر تا ۱۰۰ کیلومتر ۶.۵ ثانیه ای

یوان هانگ اچ۸ / سه تریم دو موتوره که مشخصات آن ها به شرح زیر است:

خروجی و گشتاور موتور مرتبط با محور جلو ۳۳۵ اسب بخار و ۳۴۵ نیوتن متر +خروجی و گشتاور موتور مرتبط با محور عقب ۳۳۵ اسب بخار و ۴۰۰ نیوتن متر

باتری ۸۸.۴۲ کیلووات ساعت با برد حرکتی ۵۶۰ کیلومتر / باتری ۱۰۰ کیلووات ساعت با برد ۶۵۰ کیلومتر

خروجی و گشتاور موتور مرتبط با محور جلو ۳۴۹ اسب بخار و ۳۷۰ نیوتن متر + خروجی و گشتاور موتور مرتبط با محور عقب ۳۴۹ اسب بخار و ۴۸۰ نیوتن متر

باتری ۱۵۰ کیلووات ساعت لیتیم ترنری با برد حرکتی ۹۵۰ کیلومتر

شاخص صفر تا ۱۰۰ کیلومتر ۳.۸ ثانیه ای

فناوری شارژ سریع امکان بازیابی توان باتری از ۲۰ به ۸۰ درصد را طی ۳۰ دقیقه فراهم می کند.

در کابین نیز دقیقا شرایطی مشابه به دایون یوان هانگ وای۶ را مشاهده می کنیم. تریم چرم، نمایشگر ۱۲.۳ اینچی اطلاعات کیلومتر، نمایشگر ۱۷.۳۸ اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی، دستیار مجازی هوشمند و بسیاری از امکانات دیگر در این فضا جلب نظر می کند.

از دیگر امکانات کابین باید به نمایشگر هداپ، سیستم صوتی با ۲۷ اسپیکر، نورپردازی هوشمند ۲۵۶ رنگ، پشتیبانی از فرمان های صوتی، آینه های دیجیتال، ورود با تشخیص چهره و... اشاره کنیم.

 

دایون یوان هانگ H8

 

 

 

 

 

دیدگاه های کاربران (0)

نظر خود را بنویسید